رتکو – کنترل خوردگی تکین کو

رتکو – کنترل خوردگی تکین کو

 

• معرفی شرکت

شرکت تکین کو در سال 1372 با هدف ارائه خدمات بازرسی فنی و کنترل خوردگی به ویژه در صنایع نفت و گاز و پتروشیمی توسط جمعی از متخصصان و مدیران ارشد صنایع پتروشیمی در قالب یکی از شرکت های تابعه شرکت سرمایه گذاری پتروشیمی تاسیس گردید.

با توجه به سرمایه گذارى کلان صورت گرفته از سوى این شرکت و خرید ادوات و تجهیزات مدرن آزمون هاى غیر مخرب از معتبرترین سازندگان دنیا و همچنین دارا بودن بازرسین مجرب به عنوان برترین شرکت ارائه کننده خدمات بازرسی فنی و کنترل خوردگی در ایران محسوب مى شود که تا به امروز پروژه هاى موفق و مهمى در زمینه کارى خود به انجام رسانده است.

استقرار دفاتر نمایندگی در برخى کشورهای منطقه و کشور های اروپایی از جمله آلمان این شرکت را  قادر ساخته تا در خصوص بازرسى هاى خارجى توانمندتر از قبل عمل نماید. امید است که با تدابیر صورت گرفته مقدمات ورود به بازارهای بین المللی و کسب بیشترین سهم بازار داخلی تا سال 1402 فراهم آید.

این شرکت در حال حاضر به عنوان یکی از بزرگترین و معتبرترین شرکت های بازرسی فنی در ایران شناخته می شود که به عنوان اولین شرکت مهندسی مشاور، سهام آن در بورس عرضه شده است.

 


• نمودار قیمتی :

 

نمودار قیمتی رتکو


• سود خالص و سود نقدی هر سهم (رتکو)

 

نمودار سود نقدی و سود خالص رتکو


• تاریخ و سود مجمع

تاریخ مجمع عادی سالیانه: 1398/03/04

سود خالص به ازای هر سهم: 863 ریال
سود نقدی تصویب شده: 500 ریال

 

زمانبندی پرداخت سود دوره ۱۲ ماهه منتهی به ۱۳۹۷/۱۲/۲۹(اصلاحیه)

[ttmgafixednotif]


 

موضوع فعالیت :  انجام بازرسی فنی دستگاهها وماشین آلات، تشخیص عیوب وعلل بروز آنها وارائه روشهای اجرائی واصلاحی ب‌- انجام بازرسی فنی ونظارت درکلیه مراحل اجرای پروژه های صنعتی وصدور گواهینامه های بازرسی مربوطه از مرحله خرید ماشین آلات تامراحل تکمیلی و نصب ت‌- ارائه روشهای پیشگیری از خوردگی و نظارت بر کیفیت و نحوه اجراء ث‌- نظارت بر اجرا ی صحیح عملیات ساختمانی و بازرسی های مربوطه اعم از سیویل و تاسیسات


نشانی دفتر :   تهران، خیابان مطهری، خیابان کوه نور، پلاک18، واحد11


نشانی امور سهام : تهران، خیابان مطهری، خیابان کوه نور، پلاک18، واحد11


تلفن امور سهام :     37-88529728 (021)


وب سایت :   www.techinco.net


سال مالی :    09/30

 

صفحه نماد در tsetmc

 

 

    لینک کوتاه: