غگز – گز سکه

غگز – گز سکه

 

• معرفی شرکت

شرکت گز سکه  در سال 1346 تاسیس شد. این شرکت با استقرار سیستمهای ISO 9001:2000 در مدیریت کیفیت و بهداشت و ایمنی غذایی HACCPدر تولید گز، هم اکنون در عرصه های  تجارت جهانی حضور دارد.

شرکت گز سکه با تاسیس مرکز آموزش عالی علمی کاربردی عتیق اقدام به برگزاری دوره‌های آموزشی مرتبط با صنعت شرینی و شکلات نموده، و با دریافت مجوز مرکز رشد خوشه فناوری‌های گز، شیرینی، شکلات و صنایع وابسته زیر نظر دانشگاه جامع علمی کاربردی اقدام به جذب شرکت‌ها و هسته‌های نوپا با زمینه فعالیت در صنعت گز، شیرینی و شکلات نموده و عرصه فعالیت‌های خود را در این صنعت روز به روز گسترش می‌دهد.  

تولید و ثبت اختراع انواع گز بدون شکر و همچنین تلاش برای تولید محصولات جدید که ضمن تامین نیازهای حیاتی بدن ذائقه ی مشکل پسند مصرف کنندگان را راضی نماید از دیگر فعالیتهای شرکت گز سکه در سالهای اخیر است. هم اکنون این شرکت در تولید و توزیع قریب به 100 محصول در صنعت غذایی کشور فعالیت می دارد. از ابتکارات شرکت در طراحی و تولید محصولات جدید می توان تولید انواع گز پسته ای، فندقی،گردویی و بادامی با روکش شکلات و انواع محصولات فراسودمند مانند گز پروبیوتیک (پروگز)، سین بیوتیک، گز ویتامینه و آنتی اکسیدان را نام برد. 

 


• نمودار قیمتی :

 

نمودار قیمتی غگز


• سود خالص و سود نقدی هر سهم (غگز)

 

نمودار سود نقدی و سود خالص غگز


• تاریخ و سود مجمع

تاریخ مجمع عادی سالیانه: 1398/07/15

زیان خالص به ازای هر سهم: 423 ریال
سود نقدی تصویب شده: صفر ریال

 

[ttmgafixednotif]

تاریخ مجمع عادی سالیانه: 1397/04/31

زیان خالص به ازای هر سهم: 673 ریال
سود نقدی تصویب شده: صفر ریال


 

موضوع فعالیت :  تولید انواع گز, خرید و فروش, صادرات و واردات مجاز بازرگانی و بسته بندی انواع شیریتی و سرمایه گذاری مشارکت در صنایع غذایی می باشد.


نشانی کارخانه :  اصفهان، شهرک صنعتی مورچه خورت، کاوه اول، پلاک 587


نشانی امور سهام :  اصفهان، شهرک صنعتی مورچه خورت، کاوه اول، پلاک 587


تلفن امور سهام :    9-45644008 – 45644038 (021)


وب سایت :    www.sekkehgaz.com


سال مالی :    12/29

 

صفحه نماد در tsetmc

 

 

    لینک کوتاه: