سپ – پرداخت الکترونیک سامان کیش

سپ – پرداخت الکترونیک سامان کیش

 

• معرفی شرکت

شرکت پرداخت الکترونیک سامان کیش با هدف ارائه راهکارهای نوین پرداخت الکترونیک و با تمرکز بر دو حوزه خدمات کارت و ایجاد شبکه فراگیر پذیرندگان کارت در تیر ماه سال 82 آغاز به کار کرد.

فعالیت پرداخت الکترونیک سامان در حوزه پرداخت‌های اینترنتی از فروردین ماه سال 1383 آغاز شد و این شرکت به عنوان اولین ارائه‌دهنده خدمات پرداخت اینترنتی در نظام بانکی کشور، ابزارهای پرداخت غیرحضوری را در اختیار متقاضیان قرار داد.

این مجموعه با استفاده از نیروی انسانی متخصص، فناوری‌های امنیتی روز دنیا و بهره‌گیری از ابزارهای نوین پرداخت نظیر کارت، کارتخوان، درگاه اینترنتی و تلفن همراه توانسته است با ارائه خدمات با کیفیت و مطمئن، رضایت مشتریان و کارفرمایان خود را جلب نموده و سهم مناسبی از بازارهای خرد و کلان تجارت الکترونیک در کشور را به خود اختصاص دهد.

شرکت پرداخت الکترونیک سامان کیش با ایجاد ساختاری بر پایه تکنولوژی‌های جدید، انواع ابزارهای پرداخت حضوری و غیر حضوری را در انواع بازارهای تجارت الکترونیک ارائه داده و یکی از شرکت‌های پیشرو در زمینه طراحی و پیاده سازی پروژه های دولت الکترونیک و ارائه راه حل‌های خاص به سازمان‌ها و شرکت‌های بزرگ به شمار می‌رود.

 


• نمودار قیمتی :

 

نمودار قیمتی سپ


• سود خالص و سود نقدی هر سهم (سپ)

 

نمودار سود نقدی و سود خالص سپ


• تاریخ و سود مجمع

تاریخ مجمع عادی سالیانه: 1399/01/18

سود خالص به ازای هر سهم: 737 ریال
سود نقدی تصویب شده: 200 ریال

 

[ttmgafixednotif]

تاریخ مجمع عادی سالیانه: 1397/12/11

سود خالص به ازای هر سهم: 1228 ریال
سود نقدی تصویب شده: 300 ریال

 

زمانبندی پرداخت سود دوره ۱۲ ماهه منتهی به ۱۳۹۷/۰۹/۳۰(اصلاحیه)


 

موضوع فعالیت :  ارائه خدمات تجارت الکترونیک (e-commerce) ارائه راه حل‌های پرداخت‌های خرد و کلان اینترنتی (Internet payment) نصب و پشتیانی دستگاه‌های کارتخوان فروشگاهی ارائه خدمات نرم افزاری و سخت افزاری پرداخت به شبکه‌های بانکی، سازمان‌های دولتی و بانک‌ها ارائه راه حل و اجرای طرح‌های جامع در زمینه گسترش انواع کارت‌های الکترونیکی متناسب با نیاز مشتری ارائه خدمات پرداخت از طریق تلفن همراه


نشانی دفتر :   تهران، خیابان ولی‌عصر (عج)، بالاتر از میدان ونک، انتهای خیابان شهید خدامی، شماره 104


نشانی امور سهام : تهران، خیابان ولی‌عصر (عج)، بالاتر از میدان ونک، انتهای خیابان شهید خدامی، شماره 104


تلفن امور سهام :     84345325 — 84345337 (021)


وب سایت :   www.sep.ir


سال مالی :    09/30

 

صفحه نماد در tsetmc

 

 

 

    لینک کوتاه: