واحیا – صنایع و معادن احیاء سپاهان

واحیا – صنایع و معادن احیاء سپاهان

 

• معرفی شرکت

شرکت مجتمع صنایع و معادن احیاء سپاهان در سال ۱۳۷۴ در قالب سرمایه گذاری در سه بخش بازرگانی، تولیدی و خدمات فنی،مهندسی با بیش از شصت و سه هزار سهامدار و با سرمایه ثبتی صد میلیون ریال در شهر اصفهان با نام اولیه شرکت مجتمع صنعتی احیاء فولاد سپاهان بنیانگذاری شد.

شرکت تلاش خود را در حوزه های مختلف معدنی، بازرگانی، صنایع کاشی و سرامیک، نساجی و شیمیایی، ساختمانی و عمرانی، مالی و بانکی و سهام، کشاورزی و غذایی، فولادی و پیمانکاری عمومی(GC)  آغاز نمود و با توجه به مزیت های نسبی کشور، به سمت سرمایه گذاری هایی با بازده مطلوب، پایدار و ارزش افزوده بالاتر رفت.

در دهه هشتاد، تخصص و مزیت های موجود و نیاز روز کشور باعث توسعه احیا در بخش معدن و صنایع معدنی شد بطوریکه بصورت همزمان، سرمایه گذاری هایی در معادن مختلف نظیر ذغالسنگ، طلا، سنگ آهن صورت گرفت.

در حال حاضر این شرکت توانسته با حضور مؤثر در توسعه صنعت و اقتصاد و فعالیت در عرصه نفت، گاز و پتروشیمی کشور و نیز سرمایه گذاری هایی در چرخه فولاد، با سرمایه ثبتی قریب هفتصد میلیارد ریال، شرکت های زیر مجموعه خود را (حدود ۵۰ شرکت) در قالب پنج هولدینگ تخصصی ساماندهی نماید.

 


• نمودار قیمتی :

 

نمودار قیمتی واحیا


• سود خالص و سود نقدی هر سهم (واحیا)

 

نمودار سود نقدی و سود خالص واحیا


• تاریخ و سود مجمع

تاریخ مجمع عادی سالیانه: 1398/06/25

سود خالص به ازای هر سهم: 3833 ریال
سود نقدی تصویب شده: 1200 ریال

 

[ttmgafixednotif]


 

موضوع فعالیت :  موضوع فعالیت شرکت طبق ماده 3 اساسنامه سرمایه گذاری در سهام ، سهم الشرکه ، واحدهای سرمایه گذاری صندوقها با هدف کسب انتفاع می باشد .فعالیت اصلی شرکت مجتمع صنایع و معادن احیاء سپاهان، سرمایه گذاری و شرکتهای فرعی آن عمدتاً در زمینه های استخراج مواد معدنی و نفت ، بازرگانی و… می باشد.


نشانی دفتر : تهران، خیابان شریعتی، ابتدای بلوار صبا، کوچه خلیلی، ساختمان صبا، پلاک 2، طبقه 6


نشانی امور سهام : اصفهان، خیابان محتشم کاشانی، کوچه بیژن، پلاک 90، طبقه همکف


تلفن امور سهام :    36280290 – 36280288 – 38295873 (031)


وب سایت :    www.ehyaa.com


سال مالی :    03/31

 

 

    لینک کوتاه: