خنصیر – مهندسی نصیر ماشین

خنصیر – مهندسی نصیر ماشین

 

• معرفی شرکت

شرکت مهندسی نصیرماشین در سال (1373) با طراحی و ساخت ماشین آلات صنعتی شروع به فعالیت نمود و در سال 1374 تولید میل لنگ پیکان را نیز به نتیجه رساند و با توجه به کیفیت مطلوب محصول تولیدی پس از طی مراحل اولیه آدیت محصول به عنوان اولین تولید کننده میل لنگ پراید در سال 1375 فعالیت خود را گسترش داد .

در سال 1376 با توجه به اعلام نیاز شرکت مگاموتور و نیاز به تولید انبوه میل لنگ پراید و محدودیت مکان شرکت فعالیت خود را به منطقه محروم دهق واقع در 80 کیلومتری شمال غربی اصفهان انتقال داد و در ادامه فعالیت شرکت با جلب رضایت مشتری موفق به دریافت سفارش تولید انبوه میل لنگ خودروهای دیگر نیز شد .

این واحد با تکیه به تجارب مفید و ارزشمند و تولید با کیفیت مطلوب در روند تولید میل لنگ توانست خط تولید میل لنگ نیسان Z24 و RIO و میل بادامک را به درخواست شرکت سایپا در مدت کوتاه راه اندازی و به بهره برداری برساند .

انجام امور فوق باعث شده که شرکت مهندسی نصیرماشین بعنوان یک شرکت توانا و مطمئن در تولید هر نوع میل لنگ خودرو در ایران و خاورمیانه مطرح گردد .

 


• نمودار قیمتی :

 

نمودار قیمتی خنصیر


• سود خالص و سود نقدی هر سهم (خنصیر)

 

نمودار سود نقدی و سود خالص خنصیر


• تاریخ و سود مجمع

تاریخ مجمع عادی سالیانه: 1398/4/19

سود خالص به ازای هر سهم: 214 ریال
سود نقدی تصویب شده: 22 ریال

 

زمانبندی پرداخت سود دوره ۱۲ ماهه منتهی به ۱۳۹۷/۱۲/۲۹

[ttmgafixednotif]


 

موضوع فعالیت :  تولید انواع قطعات خودرو عمده تأ میل لنگ ومیل سوپاپ


نشانی کارخانه :   گلپایگان ، شهرک صنعتی سایپا


نشانی امور سهام : تهران ، یوسف آباد ، خیابان سید جمال الدین اسد آبادی ، نرسیده به میدان کلانتری ، پلاک 315 ، طبقه 3 ، واحد 8


تلفن امور سهام :     88789066 – 021


وب سایت :   www.nasirmachine.com


سال مالی :    12/29

 

صفحه نماد در tsetmc

 

 

    لینک کوتاه: