غمارگ – مارگارین

غمارگ – مارگارین

 

• معرفی شرکت

مارگارین اولین شرکت تولیدکننده روغن گیاهی در ایران است که با برندهای خروس، آفتاب و آفتاب طلایی در بین مردم شناخته شده است. این شرکت که در دی ماه سال 1332 با ظرفیت تصفیه 8 تن روغن گیاهی در روز پا به عرصه صنعت گذاشت و اکنون با همکاری کارشناسان مجرب توانسته است با ظرفیت تولیدی 1000 تن در روز، میهمان بسیاری از خانواده ها و صنایع مختلف کشور باشد.
این مجموعه همواره سعی می نماید محصولاتی با کیفیت برتر و منطبق با نیاز مشتریان طراحی و تولید نماید. هم اکنون 38 نوع محصول متنوع روغنی در دو بخش صنف و صنعت (B2B) و مصارف خانوار (B2C) در این شرکت تولید می‌شود که علاوه بر مطابقت با ضوابط موسسه استاندارد و تحقیقات صنعتی ایران و معاونت غذا و دارو وزارت بهداشت، با استاندارد های بین‌المللی نظیر CODEX از شرکت SGS سوئیس نیز انطباق داده شده است، به همین سبب اینک محصولات مارگارین در بازار اغلب کشورهای خاورمیانه و حتی کشورهای اروپایی به چشم می خورد.

 


• نمودار قیمتی :

 

نمودار قیمتی غمارگ


• سود خالص و سود نقدی هر سهم (غمارگ)

 

نمودار سود خالص و سود نقدی غمارگ


• تاریخ و سود مجمع

تاریخ مجمع عادی سالیانه: 1399/01/27

سود خالص به ازای هر سهم: 768 ریال
سود نقدی تصویب شده: 150 ریال

 

[ttmgafixednotif]

تاریخ مجمع عادی سالیانه: 1398/01/27

سود خالص به ازای هر سهم: 78 ریال
سود نقدی تصویب شده: 50 ریال

 

زمانبندی پرداخت سود دوره ۱۲ ماهه منتهی به ۱۳۹۷/۰۹/۳۰


 

موضوع فعالیت :  موضوع اصلی شرکت عبارت است از احداث کارخانه روغنکشی و تصفیه و هیدروژناسیون روغن و مارگارین سازی و تهیه روغن سالاد و نیز تهیه خوراک دام و تأسیس کارخانه پنبه پاک کنی و صابون سازی و صادرات و واردات و همچنین اقدام به هرگونه عملیات مجاز تجاری در حدود موضوع شرکت که طبق قوانین مملکتی مجاز شمرده شود.


نشانی کارخانه : تهران، شهر ری کیلومتر 3 جاده ورامین، شرکت مارگارین


نشانی امور سهام : تهران، شهر ری کیلومتر 3 جاده ورامین، شرکت مارگارین


تلفن امور سهام :    35811229 (021)


وب سایت :    www.mmc.ir


سال مالی :    09/30

 

صفحه نماد در tsetmc

 

 

    لینک کوتاه: