دسینا – داروسازی سینا

دسینا – داروسازی سینا

 

• معرفی شرکت

شرکت سینادارو اولین تولید کننده فرآورده های استریل چشمی و آئروسلهای تنفسی در ایران در سال 1342 فعالیت تولیدی خود را با نام Dopar با تولید قطره های چشمی تحت لیسانس شرکت P.O.S  فرانسه آغاز کرد. این شرکت به سرعت در ابعاد مختلف توسعه یافت و بتدریج با تولید داروهای دیگر تحت لیسانس شرکتهایی همچون Merrell toraude, Denver chemical, Pharmaton, Aspro Nicholas گسترش یافت.

این شرکت پس از انقلاب بر حسب تصمیمات وزارت بهداشت و درمان و آموزش پزشکی به گسترش خطوط اختصاصی پرداخته و تولید خود را با انواع قطره ها, محلولها و پمادهای استریل چشمی, اینهالرهای تنفسی, اسپری های بینی, قطره های بینی, ژل, کرم, پماد, لوسیونهای جلدی و آمپولها گسترش داده است.   

در حال حاضر این شرکت علاوه بر تامین داروهای مورد نیاز بیماران داخل کشور اقدام به صدور فرآورده های خود به کشور های همسایه مینماید. شرکت سینادارو با شرکتهای معتبر بین المللی, انجمن های تخصصی پزشکی و مراکز تحقیقاتی وابسته به دانشکده های داروسازی و پزشکی به منظور بهبود کیفیت محصولات و ارتقاء دانش دارویی و مهارتهای پرسنل ارتباط مستمر دارد.


• نمودار قیمتی :

 

نمودار قیمتی دسینا


• سود خالص و سود نقدی هر سهم (دسینا)

 

نمودار سود نقدی و سود خالص دسینا


• تاریخ و سود مجمع

تاریخ مجمع عادی سالیانه: 1398/4/24

سود خالص به ازای هر سهم: 2111 ریال
سود نقدی تصویب شده: 1450 ریال

 

زمانبندی پرداخت سود دوره ۱۲ ماهه منتهی به ۱۳۹۷/۱۲/۲۹

[ttmgafixednotif]


 

موضوع فعالیت :  موضوع فعالیت شرکت به موجب ماده (2)اساسنامه عبارت است از : الف )موضوعات اصلی : ساخت و توزیع و فروش کلیه مواد ومحصو لات شیمیایی دارویی ؛بهداشتی ؛ظروف و قطعات و لوازم بسته بندی داروئی وبهداشتی و غیره ؛انجام کلیه امور بازرگانی


نشانی کارخانه : کیلومتر 15 جاده مخصوص کرج بلوار 52، خیابان شهید گمنام، شرکت لابراتوارهای سینادارو


نشانی امور سهام : کیلومتر 15 جاده مخصوص کرج بلوار 52، خیابان شهید گمنام، شرکت لابراتوارهای سینادارو


تلفن امور سهام :    3-44194521 (021)


وب سایت :    www.sinadarou.com


سال مالی :    12/29

 

صفحه نماد در tsetmc

 

 

 

    لینک کوتاه: