داسوه – داروسازی‌ اسوه‌

داسوه – داروسازی‌ اسوه‌

 

• معرفی شرکت

شرکت داروسازی اسوه به عنوان یکی از شرکت های پیشرو در صنعت داروسازی کشور همواره در تلاش است تا با بهره گیری از فناوری‌های نوین و بر اساس استانداردها و معیارهای بین المللی در جهت ارتقاء سطح سلامت جامعه فعالیت نماید.

لذا شرکت داروسازی اسوه با رویکرد فعالیت در زمینه درمان بیماری‌های صعب‌العلاج نظیر تالاسمی، نقایص آنزیمی ژنتیکی، ام اس، سرطان، پیوند اعضاء و … در حال حاضر ده‌ها قلم دارو به سبد داروئی کشور عرضه نموده است که از این میان می‌توان به دفراسیروکس (اسورال®)، نیتیزینون، گلاتیرامراستات (اسویمر®)، ایماتینیب، کپسیتابین (اسلودا®)، اگزمستان (آرومستان®)، مایکوفنولات (سیتوگان®)، اریتروپوئتین (اسوه پویتین®)، بوسنتان (بوتکریل®) و … اشاره نمود.

از آنجا که ارتقاء مستمر سطح کیفی داروها و همزمان حفظ توان خرید بیماران و در نهایت کسب رضایتمندی پزشک و بیمار سرلوحه فعالیت‌های این شرکت قرار گرفته است، این شرکت همواره خود را وام دار اساتید، متخصصین، پزشکان و بیمارانی می‌داند که با ارائه نظرات راهگشای خود ما را در این مسیر یاری رسانده‌اند. شرکت داروسازی اسوه اقبال و اعتماد جامعه فرهیخته پزشکی را سرمایه خود می‌داند و جهت حفظ این سرمایه گرانقدر که حاصل بیش از 40 سال خدمت‌رسانی به عرصه سلامت می باشد از هیچ کوششی دریغ نخواهد ورزید.

 


• نمودار قیمتی :

 

نمودار قیمتی داسوه


• سود خالص و سود نقدی هر سهم (داسوه)

 

نمودار سود نقدی و سود خالص داسوه


• تاریخ و سود مجمع

تاریخ مجمع عادی سالیانه: 1399/03/25

سود خالص به ازای هر سهم: 1214 ریال
سود نقدی تصویب شده: 850 ریال

 

[ttmgafixednotif]

 

تاریخ مجمع عادی سالیانه: 1398/03/22

سود خالص به ازای هر سهم: 929 ریال
سود نقدی تصویب شده: 700 ریال

 

زمانبندی پرداخت سود دوره ۱۲ ماهه منتهی به ۱۳۹۷/۱۲/۲۹


 

موضوع فعالیت :  تولید دارو


نشانی دفتر: تهران، بزرگراه یادگار امام (شمال)، بالاتر از همت، نرسیده به نیایش، خیابان شهید محمود حافظی(ارغوان غربی)، نبش دلشاد، پلاک 168 جدید، (112 قدیم )


نشانی امور سهام : تهران، کیلومتر 4 جاده قدیم کرج، نرسیده به سه راه شیر پاستوریزه، شاد آباد، خیابان 17 شهریور


تلفن امور سهام :    83-66801075 (021)


وب سایت :    www.osvahpharma.com


سال مالی :    12/29

 

صفحه نماد در tsetmc

 

 

    لینک کوتاه: