James simons - بیوگرافی جیمز سیمونز - James simons سرمایه گذار و تاجر موفق آمریکاییجیمز- هریس سیمونز بنیانگذار مشهور Renaissance Technologies ، یکی از موفق ترین صندوق های سرمایه گذاری در جهان است.

وی در سال 1938 در Massachussets ، فرزند مدیر یک کارخانه تولید کفش ، متولد شد و در انستیتوی فناوری ماساچوست تحصیل کرد و در آنجا موفق به اخذ مدرک کارشناسی ارشد در ریاضیات شد. او همچنین ریاضیات را در دانشگاه کالیفرنیا در برکلی تحصیل خواهد کرد.

او قبل از اینکه استاد ریاضیات در انستیتوی فناوری ماساچوست و سپس در دانشگاه هاروارد شود به عنوان یک محقق کار خواهد کرد. وی در سال 1968 مدیر بخش ریاضی دانشگاه استونی بروک شد. او به عنوان یک محقق در ریاضیات ، به ویژه در زمینه هندسه ، چندین تئوری منتشر خواهد کرد ، بخصوص در فیزیک در نظریه رشته. وی جایزه معتبر اسوالد وبلن را که توسط انجمن ریاضیات آمریکا اهدا شده است دریافت می کند.

در سال 1978 ، او تدریس را برای ایجاد صندوق سرمایه گذاری متخصص در مدیریت اختیاری کالاها و سایر ابزارهای مالی ترک کرد: Renaissance Technologies. این امر از نخبگان فیزیکدانان ، اخترفیزیکدان ها و ریاضیدانان درخواست می کند تا ابزارهایی را ارائه دهند که در پیش بینی حرکات دوره آتی ، از تحلیلگران متعارف بهتر باشد.

تجربه وی با موفقیت تاج گذاری می شود زیرا به مدت 20 سال ، صندوق سرمایه گذاری وی Medallion به عملکرد متوسط ​​سالانه بین 35 تا 40٪ خواهد رسید. این حتی در سال 2007 به عملکرد 73 درصد خواهد رسید. با این حال ، این صندوق در سال 2008 ضرر 12 درصد را به ثبت رساند ، روش های فن آوری های رنسانس را زیر سوال می برد.

جیمز سیمونز دارای ثروت 8.5 میلیارد دلار تخمین زده شده و یکی از 80 ثروتمندترین مردم جهان است. او همچنین یک نیکوکار بزرگی است که در سالهای اخیر بیش از 38 میلیون دلار به تحقیقات اوتیسم اهدا کرده است.


مطالب مرتبط :


 1. بیوگرافی برنارد لارنس مادوف – Bernard Lawrence Madoff تاجر موفق آمریکایی  
  ۱۳۹۸/۰۸/۲۳
 2. بیوگرافی استن واینشتین – Stan Weinstein سرمایه گذار و تحلیلگر موفق آمریکایی  
  ۱۳۹۸/۰۸/۲۱
 3. بیوگرافی پیتر لینچ – Peter Lynch سرمایه گذار و تحلیلگر موفق آمریکایی  
  ۱۳۹۸/۰۸/۲۰
 4. بیوگرافی جان بولینگر – John Bollinger تاجر و بازرگان موفق آمریکایی  
  ۱۳۹۸/۰۸/۱۹
 5. بیوگرافی ژرژ سوروس – Georges Soros تاجر و سرمایه گذار موفق مجار-آمریکایی  
  ۱۳۹۸/۰۸/۱۸
همچنین بخوانید :  بیوگرافی برنارد لارنس مادوف - Bernard Lawrence Madoff تاجر موفق آمریکایی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست