مرقام – ایران ارقام

مرقام – ایران ارقام

 

• معرفی شرکت

شرکت ایران ارقام با بیش از نیم قرن تجربه در ارائه محصولات و راه کارهای بانکی، همواره منشا خدمات موثر در بخش بانکی کشور بوده است و تلاش دارد تا با ارائه به‌روزترین محصولات و همگام با پیشگامان این صنعت درجهان، گامی در راستای پیشبرد اهداف نظام بانکی کشور بردارد.

یکی از ارزشمندترین سرمایه‌های شرکت ایران ارقام مدیران و کارشناسان خبره، با دانش فنی بسیار بالا و دارای تجربه تخصصی چندین ساله این شرکت می‌باشند و هسته رقابتی این شرکت را تشکیل می‌دهند.

خدمات و محصولات شرکت ایران ارقام در حوزه سخت افزاری شامل فروش تجهیزات بانکی از قبیل دستگاه های خودپرداز و CRS و همچنین ارائه خدمات پشتیبانی این محصولات توسط شبکه گسترده نمایندگی در سراسر کشور می‌باشد. همچنین در کنار ارائه محصولات سخت افزاری، شرکت با ارائه راهکارهای نرم افزاری بانکی مثل سوییچ بانکی سبا و با در اختیار داشتن یکی از بزرگترین تیم های توسعه و پشتیبانی نرم افزار در کشور به فعالیت می‌پردازد. 

 


• نمودار قیمتی :

 

نمودار قیمتی مرقام


• سود خالص و سود نقدی هر سهم (مرقام)

 

نمودار سود نقدی و سود خالص مرقام


• تاریخ و سود مجمع

تاریخ مجمع عادی سالیانه: 1398/10/29

زیان خالص به ازای هر سهم: 186 ریال
سود نقدی تصویب شده: صفر ریال

 

[ttmgafixednotif]

تاریخ مجمع عادی سالیانه: 1397/09/18

سود خالص به ازای هر سهم: 41 ریال
سود نقدی تصویب شده: صفر ریال


 

موضوع فعالیت :  طراحی، تولید،تامین،خرید وفروش سیستمها، قطعات و دستگاه های رایانه ای و الکترونیکی، دستگاههای خودپرداز، خوددریافت و انتقال الکترونیکی پول و نظایر آن و ملزومات مرتبط، پشتیبانی سخت افزاری و نرم افزاری موارد مذکور. طراحی، تولید و عرضه سیستم ها و بسته های نرم افزاری. خدمات مربوط به انواع شبکه های اطلاع رسانی و ارتباطات راه دور و ارتباطات داده ها.


نشانی دفتر :   تهران، خیابان استاد نجات اللهی، خیابان سپند غربی، پلاک 52


نشانی امور سهام : تهران، خیابان استاد نجات اللهی، خیابان سپند غربی، پلاک 52


تلفن امور سهام :   41875000 – 88901429 (021)


وب سایت :   www.Itmc.ir


سال مالی :    06/31

 

صفحه نماد در tsetmc

 

 

    لینک کوتاه: