دحاوی – الحاوی

دحاوی – الحاوی

 

• معرفی شرکت

شرکت داروسازی الحاوی در سال 1347 تأسیس شد. الحاوی در حال حاضر با قدمتی بیش از نیم قرن و دارا بودن بیش 500 نیروی کار باتجربه و با تولید بیش از 80 نوع محصول، یکی از شرکت‌های پیشرو در صنعت داروسازی کشور بوده و همواره در تلاش است تا با بهره‌گیری از فناوری‌های نوین و بر اساس استانداردها و معیارهای بین‌المللی در جهت ارتقاء سطح سلامت جامعه قدم بردارد. این شرکت در سال 1395 با تلاش­های بسیار موفق به کسب گواهینامه‌های OHSAS 18001، ISO9001 ISO14001، ISO17025  و  ISO10015گردید.

 تمامی محصولات این شرکت تحت استانداردهای بین‌المللی GMP تولید و ماده اولیه مورد استفاده نیز از شرکت‌هایی با تاییدیه GMP خریداری می‌شود و آنالیز آن نیز طبق آخرین اصول فارماکوپه دارویی جهان صورت می‌پذیرد. شرکت الحاوی اشکال مختلف دارویی از جمله قرص، کپسول، شربت، الگزیر، سوسپانسیون و قطره را در بسته‌بندی مناسب تولید و به بازار دارویی سراسر کشور توزیع می‌نماید.

این شرکت داروسازی تولید تعداد قابل توجهی محصولات نوین دارویی و مکمل‌های غذایی را با تکیه بر سابقه درخشان خویش در عرصه تولید دارو و مکمل‌های غذایی در کنار بهره‌مندی از متخصصین با تجربه و نوسازی خطوط ماشین آلات، در دستور کار خود قرار داده است. همچنین تولید محصولات تحت لیسانس شرکت‌های مطرح اروپایی نیز طی فازبندی و جداول زمانی مشخصی صورت خواهد گرفت.

 


• نمودار قیمتی :

 

نمودار قیمتی دحاوی


• سود خالص و سود نقدی هر سهم (دحاوی)

 

نمودار سود نقدی و سود خالص دحاوی


• تاریخ و سود مجمع

تاریخ آخرین مجمع عادی سالیانه: 1393/04/03

سود خالص به ازای هر سهم: 434 ریال
سود نقدی تصویب شده: 100 ریال

 

[ttmgafixednotif]


 

موضوع فعالیت :  عبارت است از اشتغال به ساختن،تهیه و ترکیب،خرید و فروش فرآورده های داروئی،مکمل های غذایی،مواد شیمیایی،مواد داروئی،داروهای گیاهی،تجهیزات پزشکی و بیمارستانی


نشانی کارخانه : تهران، کیلومتر 12 جاده مخصوص کرج


نشانی امور سهام : تهران، کیلومتر 12 جاده مخصوص کرج


تلفن امور سهام :   7-44905056 (021)


وب سایت :    www.alhavipharma.com


سال مالی :    12/29

 

صفحه نماد در tsetmc

 

 

 

    لینک کوتاه: