افرا – افرانت

افرا – افرانت

 

• معرفی شرکت

شرکت افرانت در سال ١٣٧۶ با هدف توسعه اینترنت و تجارت الکترونیک در کشور تاسیس گردیده و در سال ١٣٩٠ وارد فرابورس ایران شده است. طی این سال‌ها، افرانت توانسته است در ارائه خدمات پهنای باند اینترنت اختصاصی، خدمات دیتاسنتر، رایانش ابری و تجارت الکترونیکی خود را به عنوان پیشگام در خدمت‌رسانی به وزارتخانه‌ها، سازمان‌ها و موسسات متعدد دولتی، نیمه دولتی و خصوصی معرفی و تثبیت نماید

شرکت افرانت، پیشرو در ارائه خدمات اینترنت، مرکز داده و تجارت الکترونیک، در راستای رویکردهای توسعه پایدار، بهبود خدمات و افزایش سهم بازار، بهره‌برداری از ابزارهای مدیریتی بین‌المللی را با تأکید و اولویت در خدمات حوزه مرکز داده، از ارکان سازمان خود می‌داند. در این راستا و به منظور اطمینان از ارائه خدمات منطبق با الزامات مشتریان، سیستم مدیریت کیفیت مبتنی بر استاندارد ISO 9001:2015 و به منظور بکارگیری رویکردهای بهینه ارائه خدمات، سیستم مدیریت خدمات فناوری اطلاعات مبتنی بر استاندارد ISO/IEC 20000-1:2018 و نیز به منظور صیانت از دارایی‌های ارزش‌مند اطلاعاتی و همچنین ایجاد بسترهای تداوم کسب و کار، سیستم مدیریت امنیت اطلاعات مبتنی بر استاندارد ISO/IEC 27001:2013 را مستقر می‌نماید.

 


• نمودار قیمتی :

 

نمودار قیمتی افرا


• سود خالص و سود نقدی هر سهم (افرا)

 

نمودار سود نقدی و سود خالص افرا


• تاریخ و سود مجمع

تاریخ مجمع عادی سالیانه: 1399/02/25

سود خالص به ازای هر سهم: 613 ریال
سود نقدی تصویب شده: 560 ریال

 

[ttmgafixednotif]

تاریخ مجمع عادی سالیانه: 1398/03/12

سود خالص به ازای هر سهم: 315 ریال
سود نقدی تصویب شده: 110 ریال

 

زمانبندی پرداخت سود دوره ۱۲ ماهه منتهی به ۱۳۹۷/۱۲/۲۹(اصلاحیه)


 

موضوع فعالیت :  شرکت افرانت در سال ١٣٧۶ با هدف توسعه اینترنت و تجارت الکترونیک در کشور تاسیس گردیده و در سال ١٣٩٠ وارد فرابورس ایران شده است. طی این سال‌ها، افرانت توانسته است در ارائه خدمات پهنای باند اینترنت اختصاصی، خدمات دیتاسنتر، رایانش ابری و تجارت الکترونیکی خود را به عنوان پیشگام در خدمت‌رسانی به وزارتخانه‌ها، سازمان‌ها و موسسات متعدد دولتی، نیمه دولتی و خصوصی معرفی و تثبیت نماید.


نشانی دفتر :   تهران، خیابان دکتر بهشتی، خیابان سهند، کوچه متحیری- پلاک ٣٨


نشانی امور سهام : تهران، خیابان دکتر بهشتی، خیابان سهند، کوچه متحیری- پلاک ٣٨


تلفن امور سهام :   81188124 021


وب سایت :   www.afranet.com


سال مالی :    12/29

 

 

صفحه نماد در tsetmc

 

 

 

    لینک کوتاه: