لابسا – آبسال

لابسا – آبسال

 

 

شرکت آبسال در سال 1335 با نام “شرکت لعاب ایران” در شمال شرقی تهران تاسیس گردید و تا سال 1343 با تولید  محصولاتی  نظیر بشقاب ، کاسه ، متریال قوری ،… به فعالیت خود ادامه داد. سپس از سال 1343 با تولید اجاق گاز رومیزی، اجاق گاز فر دار، انواع بخاریهای گازسوز و نفت سوز و آبگرمکن گازی به جرگه تولیدکنندگان لوازم خانگی پیوست.
به دنبال  رشد کیفی و کمی شرکت و  افزایش  مداوم سرمایه و تولیدات نام شرکت در سال 1345 به اونیورسال و در سال 1362 به آبسال تغییر یافت.

شرکت آبسال برای دستیابی به اهداف سیاستهای صنعتی و اقتصادی کشور بی وقفه میکوشد و در این راستا با همت و تلاش کارگران، کارمندان، متخصصان، مهندسان و مدیرانی کارآمد سایر موسسات را نیز از توانمندیهای تکنولوژی پیشرفته خویش بهره‌مند ساخته و خدمات فنی شایانی را در اختیار سایر صنایع کشور قرار میدهد. آزمایشگاههای آبسال آزمونهای گوناگون آزمایشگاهی را بر روی محصولات مختلف انجام میدهند و آزمایشگاه ماشین لباسشویی این شرکت به عنوان آزمایشگاه همکار موسسه استاندارد و تحقیقات صنعتی ایران ارائه خدمات می نماید.


• نمودار قیمتی :

 

نمودار قیمتی لابسا


• سود خالص و سود نقدی هر سهم (لابسا)

 

نمودار سود نقدی و سود خالص لابسا


• تاریخ و سود مجمع

تاریخ مجمع عادی سالیانه: 1398/04/20

سود خالص به ازای هر سهم: 574 ریال
سود نقدی تصویب شده: 110 ریال

 

زمانبندی پرداخت سود دوره ۱۲ ماهه منتهی به ۱۳۹۷/۱۲/۲۹

[ttmgafixednotif]


 

موضوع فعالیت :   تاسیس کارخانجات وتهیه مواد اولیه بمنظور تولید وسایل خانگی از قبیل کولر آبی – بخاری – لباسشویی – آجرهای نسوز – سرامیک صنعتی برای فروش آنها در داخل ویا خارج از کشور وانجام واردات کلیه مواد و قطعات و ماشین آلات به منظور پیشبرد هدف شرکت


نشانی کارخانه :    تهران، نارمک، خیابان هنگام، خیابان دانشگاه علم و صنعت، شماره 3


نشانی امور سهام :   تهران، نارمک، خیابان دانشگاه علم و صنعت، شماره 3


تلفن امور سهام :    77221144 (021)


وب سایت :  www.aabsalco.com


سال مالی :    12/29

 

صفحه نماد در tsetmc

 

 

    لینک کوتاه: