چافست – افست

چافست – افست

 

• معرفی شرکت

شرکت افست در سال 1336 تأسیس شد. افست نامی درخشان در صنعت چاپ کشور است ، نه تنها به خاطر عظمت و حجم بالای تولید ، یا نوع کارهایی که در آن جا چاپ می‌شود و یا تنوع امکانات و کیفیت کار ، بلکه به خاطر پویایی و تأثیر گذاری این چاپخانه در کل صنعت چاپ کشور .

در بسیاری از چاپخانه ها ، لیتوگرافی ها و صحافی های ایران ، نیروهایی متخصص و مدیرانی کارآمد یافت می‌شوند که تربیت شده مکتب شرکت افست بوده‌اند. در واقع افست به مثابه یک مرکز فعال تربیت کادر متخصص ، همچون چشمه‌ای جوشان ، حوزه صنعت چاپ را سیراب کرده است.

اکنون در بخش پیش از چاپ نرم افزارهای پردازش تصویر ، صفحه آرائی و نیز نرم افزار مونتاژ مخصوص فرمهای چاپی به همراه چهار دستگاه پلیت ستر پر قدرت و یک دستگاه زینک سوز پیشرفته و دو پلاتر جهت نمونه گیری که جایگزین دستگاه های قدیمی شده  است به طوری که می توان سیمای جدید و کاملاً مجهز و پیشرفته پیش از چاپ را درافست مشاهده کرد.

در حال حاضر ظرفیت تولیدی شرکت سالانه حدود 57 میلیون جلد کتاب درسی ، 32 میلیون نسخه مجله با قطع 28*21 و بیش از 2 میلیون جلد کتاب متفرقه در سال است.

 


• نمودار قیمتی :

 

نمودار قیمتی چافست


• سود خالص و سود نقدی هر سهم (چافست)

 

نمودار سود نقدی و سود خالص چافست


• تاریخ و سود مجمع

تاریخ مجمع عادی سالیانه: 1398/10/29

سود خالص به ازای هر سهم: 560 ریال
سود نقدی تصویب شده: 100 ریال

 

[ttmgafixednotif]

تاریخ مجمع عادی سالیانه: 1397/10/25

سود خالص به ازای هر سهم: 577 ریال
سود نقدی تصویب شده: 100 ریال

 

زمانبندی پرداخت سود دوره ۱۲ ماهه منتهی به ۱۳۹۷/۰۶/۳۱(اصلاحیه)


 

موضوع فعالیت :    الف:ایجاد و تاسیس چاپخانه و بهره برداری از آنها. ب:چاپ و نشرکتب و یا مطبوعات وهرگونه عملیات مربوط به چاپ و نشر مطبوعات و کتب و تولید لوازم التحریر و لوازم بسته بندی و عملیات مربوط به آن . ج :هر نوع عملیات و فعالیت هائیکه برای انجام امور مذکور در بندهای الف و ب فوق لازم و مفید باشد و مشارکت در شرکتها و شخصیتهای حقوقی دیگر مشروط براینکه هدفها و موضوعات آنها متناسب با هدفهای این شرکت باشد.


نشانی دفتر :   تهران، کیلومتر 4 جاده آبعلی، روبروی خیابان سازمان آب، پلاک 8


نشانی امور سهام : تهران، کیلومتر 4 جاده آبعلی، روبروی خیابان سازمان آب، پلاک 8


تلفن امور سهام :   77339093


وب سایت :   www.offset.ir


سال مالی :    06/31

 

صفحه نماد در tsetmc

 

 

 

    لینک کوتاه: